środa, 27 kwietnia 2011

REAL-BARCELONA III STARCIE

W drugim półfinale piłkarskiej LIGI MISTRZÓW Barcelona po dwóch bramkach Leo Messiego pokonała w Madrycie Real 2:0 i dzieli ją mały krok do finału na Wembley!
212 Gran Derbi były spotkaniem przeciętnym.Efektowne akcje były rzadkością,a mecz obfitował w faule i brzydkie zagrania.W 60 min.Pepe brutalnie sfaulował Dani Alvesa i wyleciał z boiska,a Real po raz czwarty z rzędu kończył mecz z Barcą w osłabieniu. Po tej decyzji sędziego Wolfganga Starka nerwy puściły Jose Mourniho, który za krytykę arbitra także musiał opuścić boisko.
Messi po raz pierwszy Casillasa pokonał w 76. minucie.Była to ładna akcja rezerwowego Ibrahima Afellaya, który minął Marcelo i zagrał na trzeci metr do nabiegającego Argentyńczyka.W 87. minucie Messi przeprowadził piękną akcję, ustalając wynik spotkania.